עדכון 11.04.20
 
בס”ד

מוצ”ש חול המועד

מעט עידכונים

1.מצורף לוח השידורים מוזמנים להצטרף ולהשתתף.

2. מוזמנים להשתמש בשרותי המשלוח המצויינים של תשובה. מי שבכל זאת מגיע למכולת יש לקרוא את ההוראות בכניסה ולנהוג לפי ההנחיות. שימו לב החל ממחר יום א’  12.04.20 בשעה 7:00 חובה על פי דין ללבוש מסכות בכל יציאה מהבית. מצורפת התקנה בכפתור בהמשך המייל.

היום נודע כי עובדת בסופר של בת חפר נדבקה בקורונה. נכון להיום הסופר ימשיך לעבוד וזאת בשל העובדה כי עובדי הסופר והתושבים הקפידו על ההנחיות. אנא שימרו בקפידה על ההנחיות.

3. הנחיות בדבר הפעולה הנדרשת ממי שנחשף לחולה או מקבל תסמינים בהמשך המייל בהרחבה.

4. השבת התקיימו מנייני חצרות בכפר אשר למרות ההשתדלות הרבה לא עמדו בהנחיות. אנו רואים זאת בחומרה רבה ומבקשים מהציבור לעמוד בהנחיות משרד הבריאות והרבנות הראשית.

מבקשים להזכיר כי ההוראה היא שיש להתפלל ביחידות וכל הנסיונות לקיים מנייינים שעומדים בתקנון הינם פתח למדרון חלקלק שמוביל לגזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה.

כמו כן דווח על אורחים שבאים בשבת להתארח בבתים וישיבה משותפת של משפחות בבתים.

אנו מבינים שיש קושי להשאר בבתים זמן רב כל כך אך אין לאפשר התרופפות המשמעת.

יש לזכור כי עדיין חלקנו יוצאים כל יום לעבודה וחוזרים כל יום לבתים וכי ישנם עובדים מחוץ לכפר שבאים לעבוד כל יום ולכן כל הדבקה אפשרית שכזו יכולה להשפיע על משפחות רבות. זאת הסיבה מדוע חשובה ההפרדה כדי לעצור את התפשטות המגיפה.

לכן

אין לצאת מהבית כדי להשתתף במנין.  האידיאל הוא להתפלל ביחידות. מי שחפץ במנין ולא שומע מנין מתוך החצר שלו שיקים לעצמו מנין חצרות  קטן וקרוב לביתו. לא הצליח – אין לצאת מהבית כדי להשתתף במנין.  לצערנו גם לא כדי להגיד קדיש. ראו מכתבו של הרב שפורסם גם בנפרד.

כמו כן מזכירים כי אין לשחק בצוותא בכל גיל ובכל מקום בכפר, למעט משפחה גרעינית בבית או בחצר.

מבקשים כי כל רעיון או יוזמה של פעילות חברתית או ספורטיבית יקבל אישור של צוות צחי.

5. במסגרת מחלקת הליווי העיסקי  בצח”י מי שמרגיש צורך להתייעץ בנושא האתגר הכלכלי מוזמן להתקשר לאיתמר קליימן בטלפון 052-4507442

או לאיצק כנס בטלפון 058-5665770

6. המעוניינים  בגמח קורונה מוזמנים לפנות לרב שקדי.

8.  התמונה  באדיבות טל קלאר – העיברי. מוזמנים לשלוח תמונות שצילמתם ואנו נפרסמן.

9. מי שמרגיש מצוקה רגשית מוזמן לפנות למוקד המועצה בטלפון 9875* או לאורי הורוביץ בטלפון 052-4324762 או לנילי שפיגל בטלפון 054-7323355

שימרו על מצב רוח

שתו מים

הרבו בפעילות גופנית

ושימרו על קשר

שלכם

צחי כפר הרא”ה

ועד מקומי                                                              ועד האגודה

 
 

טל: 04-6365250 | פקס: 04-6301053 | מייל: tsachiharoe@gmail.com
כפר הרא”ה

 

 

סגירת תפריט